Gürdal Yem

Gürdal Yem, hayvancılık yapılan tüm üretim alanlarının karma yem ihtiyacını karşılama hedefiyle; 1977 yılında şirketimizin kurucusu Hacı Mustafa Gürdal tarafından kurulmuş olup, hammadde ve yem bayiliği alanlarında ilk faaliyetlerine başlamıştır. 1997’lerin başlarında Durdu Gürdal’ın girişimcilik ruhu ile tüccarlıktan sanayiciliğe ilk adım atan Gürdal Yem, yem fabrikasını açarak üretime başlamıştır.  

Kurulduğu günden bugüne  farklı hayvan türleri için çeşitli formlarda yemlerin üretimini arttırmak amacıyla AR-GE faaliyetlerini geliştirerek  ürün yelpazesini genişletmiştir. 

2013 yılında girişimcilik ve doğruyu yapma arzusu ile büyükbaş AR-GE çiftliğinde üretimi yapılan yemlerin kalite ve besleme açısından araştırma ve uygulamaları yapılarak üreticilere yeni bir deneyim sunulmaya başlanmıştır. 

AR-GE faaliyetleri kapsamında 2014 yılında hayvancılıkta kullanılan hammaddeler ve yemlerin analizlerine yönelik üretim merkezinde çok yönlü bir laboratuvar kurulmuştur.

Her geçen yıl AR-GE araştırmalarına ve hayvancılıkla ilgili çeşitli üretim alanlarına yatırımlarını devam ettiren Gürdal Yem 2016 yılında ‘Tam Yağlı Soya Üretim Tesisi’ kurarak bu alanda da bölgede yeniliklerin öncüsü olmayı sürdürmüştür.

2017 yılının başında büyük bir projeye daha imza atmış olan Gürdal Yem, balık yemi üretim tesisini faaliyete geçirerek, ithalat ve ihracat ile ülke ekonomisine daha fazla katkı sunmaya hızla devam edecektir.

Girişimcilik ve dürüstlük ruhu ile 40 yıldır faaliyetlerini sürdüren Gürdal Yem, kaliteli ürünün kaliteli hammaddeden geçtiği bilincini hiç unutmayarak, verimli, kaliteden ödün vermeyen, müşteri odaklı, yenilikçi ve üstlenmiş olduğu sosyal sorumluluk bilinciyle, hem bölgesel hem de ulusal kalkınma ve istihdama katkıda bulunarak, gelişmesini sürdürmeye devam etmektedir. 


Copyright GÜRDAL YEM © 2024 | Tüm Hakları Saklıdır...